Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Prawda jest taka, ze w Warszawie wszędzie będzie słychać "coś": szum tramwajów, trąbienie samochodów, sygnały karetki, hałas samolotów. Minimalny hałas z S8 nie jest jakąś nadzwyczajną wadą (zresztą, odwiedzając plac budowy nigdy szumu z trasy nie słyszałam).

  Dla mnie zaletą inwestycji jest to, ze już nic w okolicy nie wcisną i nie wybudują nic większego pod nosem. W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha