Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  nie osiedlaj się kupując mieszkania pod kątem dzielnicy, tylko pracy. 

  Warszawa jest miastem gdzie trudno sobie założyć, że będziesz dojeżdzała przez 1,5h dziennie po to by jechać do pracy. Bo jak będziesz miała dzieci i do szkoły będą chodziło to Ci dnia nie starczy, chyba, że opiekunkę będziesz miała. To nie paryż, że wsiądziesz do metra i za 20 min jesteś w śródmieściu. 

  Chyba czym bliżej centrum tym lepiej 
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha