Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Od lat mieszkam na Bemowie i decydowałem się kupić w tym bloku mieszkanie. Dlaczego?
  -Samoloty- latają tymczasowo. Jak przebudują Okęcie to znikną- Październik 2014.
  -Na przeciwko budynku Aleja Sportu. Dobre miejsce dla starszych dzieciaków do zabawy.
  -Do Tesco można iść w klapkach.
  -Żłobek jest po drugiej stronie ulicy.
  -Szybki dojazd do obwodnicy. S8 jest zaletą, a nie wadą. Szum będzie słyszalny tylko od strony północnej.Większość balkonów jest na południe. Bloki na przeciwko zasłonią hałas od strony Górczewskiej.
  -W przyszłości metro. Stacje pod ratuszem i Mc Donalds
  -Blok zajmuje mało terenu.Dodatkowo brak dzierżawy wieczystej. Aktualnie mieszkam na górcach i jak przychodzi do zapłaty to płaczę. Po zbudowaniu metra ceny za dzierzawę pewnie pójdą w górę.
  captcha