Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Warto przyjechać pod inwestycję i posłuchać, a takze pogadać z ludzmi, ktorzy mieszkaja w okolicy. Zawsze się ktoś znajdzie, bo tam pełno osiedli. Wazne tez zeby przyjechac przy róznej pogodzie.

  Moje wrazenia są takie, ze halasu nie ma, a przy natezonym ruchu słychać jednostajny szum. Mieszkania od strony południowe będą chyba dodatkowo odcięte bryłą budynku.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha