Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Z tym okęcie to jakaś nieuczciwa propaganda. Lotnisko Chopina przechodzi obecnie przebudowę dróg kołowania i budowę drogi szybkiego zjazdu z Drogi Startowej DS-1, dlatego część ruchu jest puszczona nad Bemowem. Po zakończenia przebudowy sytuacja wróci do normy, czyli standardowo 70% ruchu będzie lądowało od strony piaseczna. Pozostała część od strony Ursynowa, Ursusa i Bemowa, w zalezności od kierunku wiatru.

  Na budowie realizuja wykop i dokopali się juz do poziomu posadowienia budynku. Woda nie wystepuje. Pewnie kazdy budowlaniec chcialby miec taki teren podmokły :) Tak jak na kazdej inwestycji w Warszawie istotne jest prawidlowe wykonanie izolacji przeciwodnej. Pytanie czy Tynkbud umie to zrobic. Tutaj najlepiej byloby odwiedzic zrealizowane przez nich inwestycje.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha