Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Czyżby wkurzony sąsiad z bloku obok, któremu budują pod oknem coś ładniejszego? Ilość zalet w porównaniu do wad jest nieproporcjonalnie duża. Jednym z niewielu problemów jakie widzę są mieszkańcy okolicznych bloków parkujący na zakazach gdzie popadnie blokując niekiedy ruch na Pełczyńskiego. Zalety według mnie:
  - bliskość S8 ( za 1.5 roku trasa AK będzie już oddana) 
  - okolica ( sklepy, restauracje, jeziorko, fort, parki ) 
  - komunikacja miejska ( tramwaje na Bemowo, do centrum,  autobusy, w przyszłości metro ) 
  - cena - w tej okolicy ciężka do przebicia
  - własność 
  - rachunek powierniczy
  - dobry kontakt z deweloperem
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha