Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Dziwi mnie to ze komus nie przeszkadza kupowanie mieszkania w tak usytuowanym bloku ?Wydatek to
  ogromny i pakowanie sie w taką lokalizacje jest dla mnie absurdem.Jasne ze z kazdą niedogodnosc mozna sobie przetłumaczyć.Widać ze wszystko mozna wcisnąć .Ci z tarasami bedą mieli prywatność ze ho ho ! Wszystko  w praniu wyjdzie i Zobaczycie mądralinscy kto tu miał racje.Same zalet .Wiadomo punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha