Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Plus widzę jeszcze jeden. Tynkbud nie zakłada spółek celowych. Wszystkie inwestycje robią w oparciu o finansowanie własne, dlatego się nie kredytują i banki nie wymuszają na nich spółek celowych. Dzięki temu zapewniona jest ciągłość firmy i rękojmi. Bo co mi z 5 letniej rękojmi jak zamkną spółkę po 3 latach ?


  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha