Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  zazdrościsz, czy co?  To normalne, ze budynek osiądzie. Wyobraź sobie, ze jest rękojmia na trzy lata. Teraz mieszkam i mam okna sąsiadów 3 metry od swoich, więc 4 metry to dla mnie luksus :). W 2015 zaczynają budować ulicę do Powstańców, więc SUV  w maju 2016 będzie zbędny. Aktualnie mam  służbowy i lepszy jest od SUVA :). Parking dla gości jest niepotrzebny. 100 metrów dalej jest cały parking Tesco. Aktualnie tam gdzie mieszkam mam miejsca dla gości. Jest tylko mały problem. Jak widzę opłatę za wieczyste to mi się słabo robi. Wyobraź sobie, ze za miejsca dla gości tez trzeba płacić, a dla mnie to jest zbędne przy parkingu tesco. Zawsze te 100 metrów można przejść.Cisza hmmm, co to jest? Jak bym chciał mieć spokój to bym w Babicach dom postawił.  Ogólnie to miejsce jest na pewno lepsze, niż na Batalionów Chłopskich w kapuście. Tam nawet SUV nie wystarczy. Trzeba mieć Traktor :)

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha