Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar

  Witam przyszłych mieszkańców Pełczynskiego 17a.Kupcie ładne mebelki bo bede je podziwiał ze swojego balkonu oddalonego 4 m od waszych okien ! Polecam kotary i zaciemnienie .Teren jest podmokły i blok będzie siadal jak zreszta obok pod 19.Dolne mieszkania z ogromnymi zarysowaniami i remontem po roku.Brak parkingów dla gości,inwestycja po drugiej stronie ul wstrzymana przedzkole zle zaprojektowane

  mozna sprawdzić u Skanska wykonawcy! Centrum sportu całe w betonach i muzyczka latam wieczorami leciiiiii! Jazda po Pełczynskiego to slalom między pojazdami.Rano częte korki do wyjazdu na Lazurową.Dojazd do Tesco przez dziwne rondo , góry i doliny polecam Subaru SUV z najlepszym zawieszeniem.W sumie polecam miezkanie tu na naszej ulicy .Ja lubie to bedzie jak w starym Mediolanie.

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha