Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  W sieci duzo informacji na ten temat. Tynkbud tez umiescil porady na ten temat (link: http://www.tynkbud1.pl/porady/8-szukasz-mieszkania-z-doplata-chcesz-skorzystac-z-mdm-zapoznaj-sie-z-naszymi-wskazowkami-jak-zrobic-to-bezpiecznie).

  A tu pozwolę sobie zacytować jak nie chcesz klikać :)

  "Jaką dopłatę mogę otrzymać:
  • Wsparcie odnosi się do wartości odtworzeniowej danego mieszkania i wynosi 10% tej wartości dla singli i bezdzietnych małżeństw. 15% mogą uzyskać małżeństwa z dziećmi i osoby samotnie wychowujące dzieci + 5% jeśli w ciągu 5 lat pojawi się trzecie lub kolejne dziecko w rodzinie. "

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha