Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  1. Aleja sportów miejskich działa i to akurat mocny punkt okolicy -  http://pelczynskiego.bemowo.waw.pl/
  2. Miasto buduje przedszkole przy ulicy pełczyńskiego 17 z terminem oddania na listopad 2015. Budowa Pełczyńskiego patrząc na harmonogram raczej nie skończy się wcześniej. Placówka będzie dla 200 dzieci. Przy okazji budowy powstanie plac zabaw dla nowego przedszkola i dodatkowy, dostępny dla wszystkich mieszkańców. Wszystkie dane na oficjalnej stronie dzielnicy bemowo. Po drugiej stronie Powstańców Sląskich znajduje się szkoła podstawowa nr 82, a po drugeij stronie górczewskiej przedszkole nr 214, gimnazjum nr 82, szkoła podstawowa nr 24, złobek nr 40 i wiele innych. Do tego dochdzą placówki niepubliczne. Więc nie jest z tym tak źle. Choć w nowych osiedlach oferta ta jest znacznie ubozsza niz w tych budowanych za PRLu.
  3. Od trasy s8 faktycznie dochodzi szum, ale nie hałas, gdyz trasa jest w dole i osłonięta ekranami akustycznymi. Ale nie dziwię się, ze dzialy marketingu u deweloperów się tym nie chwalą, w końcu mają podkreślać mocne punkty inwestycji :)
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha