Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

    Odpowiedz

    Gość
    Avatar
    Czy potrafi Pan/Pani czytać ze zrozumieniem czy natura nie pozwala na to, aby do kazdego zdania sobie czegoś nie dopowiedzieć? Gdzie jest napisane, ze koszt dodatkowy jest powiązany z 'jak zrobią źle'? Sądzę, ze autor miał na myśli, ze koszt dodatkowy jest wtedy kiedy roboty poszły za daleko i zmiana, którą chce się przeprowadzić powodowałaby konieczność wyburzenia/kucia innych elementów (i zapewne o to chodziło autorowi postu powyzej, ale pewność będziemy mieli tylko wtedy kiedy sam się wypowie). W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
    captcha