Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

    Odpowiedz

    Gość
    Avatar
    Pouczanie było jak najbardziej prawidłowe, bo czytając ze zrozumieniem ( lub nawet bez większego zrozumienia ) nigdzie nie ma wzmianki o wysnutej przez Panią/Pana teorii, a w swojej wypowiedzi pouczenie okrasiłem wymownym "sądzę, ze...", które świadczy o tym, ze jest to wyłącznie moje zdanie ( na które potwierdzenie lub zaprzeczenie od strony autora czekam ;) ), a nie rzucone w eter, bez zadnego związku z rzeczywistością, słowa - jak to było w Pani/Pana przypadku. W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
    captcha