Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Ze zmianami lokatorskimi jest prosta sprawa. Aneksujemy umowę lub spisujemy oddzielną, a później wymagamy, aby została zrealizowana. Inaczej lokal nie zostaje odebrany, bo jest wykonany niezgodnie z projetktem (zamiennym). W sumie jak się czyta opinie o tynkbudzie to z wykonawstwem to oni nie mają zadnych problemów.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha