Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Akurat zarząd wspólnoty juz jest i jest nim p.Ryszard Banacki z Tynkbudu. I będzie nim tak długo,dopóki sam zechce albo dopóty nie podejmiemy uchwały o zmianie sposobu zarządu nieruchomością z powierzonego na właścicielski. 
  Biorąc pod uwagę nastawienie większości Państwa z ostatniego spotkania w garazu,radzę się do p.Ryszarda i wysokich kosztów przyzwyczaić. Teraz to i i tak pikuś,potem będzie weselej jak trzeba będzie niedoróbki dewelopera usuwać na własny koszt.
  Zawsze w Polsce powierzanie zarządu nad nieruchomością deweloperowi wiąze się z dodatkowymi kosztami.

                          Piotr Dąbkowski
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha