Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Kochani sąsiedzi czy naprawdę głośne remonty w niedzielę i w sobotę po 20-stej dobrze o Was świadczą? 
  Nie rozumiem jak tego nie pilnować by Wasze ekipy nie dewastowały klatek i nie wierciły w weekend o 9 rano czy po 20-stej.
  Nie wiem gdzie wcześniej mieszkaliście ale nasze klatki wyglądają delikatnie mówiąc kiepsko. Nie szkoda Wam pieniędzy na naprawę tego? Część z nas była jak nasze ekipy wnosiły materiały więc da się zadbać o to. Część nawet kradła wózki do tego celu. Dla części dbanie o swoje miejsce zamieszkania to jednak chyba zbyt wysokie wyzwanie. Mieszkamy w bloku w mieście i warto to sobie uświadomić. Skoro jak czytam w mailach od Administracji mamy dbać by zamykać furtkę i piwnicę w trosce o nasze słoiki to z równym szacunkiem podejdźmy do siebie. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich. 
  captcha