Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Witam sąsiadów
  Co sądzicie o zbyt wysokim czynszu jaki nakazuje nam deweloper płacić. W Warszawie jest  przyjęte 7  maksymalnie 8 zł za m2  to dlaczego my płacimy 10 zł - U nas nie ma nawet ochrony ,ani portiera- to za co tak drogo placimy. Porozmawiajmy na zebraniu we wtorek jak rozwiązać problem wysokich czynszów i odwołać obecny zarzad. Posłuchajcie i poczytajcie o protestach z innych osiedli którymi zarządza Tynkbud.
  4 Gości  
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha