Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  > W księdze wieczystej mamy inicjały PR i KR (rocznik 89). Budując maila z PR: imie.nazwisko(bez PL znaków)@gmail.com będziesz miał(-a) sąsiedzie mojego maila - zapraszam po wiecej informacji w razie potrzeby :)


  O rety, jaki sasiad mlodziutki!  ;-)

  No dobrze, dziekuje za te maile uwierzytelniajace, mysle, ze bez sprawdzania ksiegi moge juz teraz przyjac,ze stan mieszkania podczas odbioru technicznego byl conajmniej zadowalajacy, tak jak Panstwo to opisali, no i o to w zasadzie chodzilo.

  Pozdrawiam
  ps. Baka

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha