Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

    Odpowiedz

    Gość
    Avatar
    A w jaki sposob? Nazwisko sjo ani numer lokalu niewiele zdziala:)  jestem żoną i potwierdzam opienię z odbioru. Oprocz problemow z komunikacją (dlugi okres oczekiwania na informację) nie mamy powodu żeby sie zle wypowiadac - osoba ktora z nami odbierala byla pod ogromnym wrażeniem i my tez jestesmy-czekamy na klucze:)  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
    captcha