Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  > Tak, w Wielki Piątek (czyli 2 tyg temu) mieliśmy odbiór techniczny (deweloper dzwonił bodajze 2 dni wcześniej). Wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu, w miłej atmosferze. Razem z nami odbierała zaufana osoba, która zajmuje się m.in. odbiorami mieszkań na co dzień i była pod sporym wrazeniem efektów wykonania prac przez dewelopera. Wszystko równe (ściany, podłogi, podłogi między pomieszczeniami itd), czyste, zadbane, bez zarysowań, uszczerbków; części wspólne, garaz, komórka równiez bez zastrzezeń. W trakcie odbioru znaleźlismy wyłącznie jedno malutkie pęknięcie w kuchni pod parapetem (praktycznie niezauwazalne) i to była jedyna rzecz, którą wpisaliśmy do protokołu. Dzisiaj (tzn. równo po 2tyg) odebraliśmy tę poprawkę - wszystko idealnie. Podobno byliśmy pierwszymi, którzy odebrali, ale nie jedynymi, do których deweloper zadzwonił (nawet miał ktoś być w piątek przed nami, ale zrezygnował). Wiemy, równiez ze 4 mieszkania są przyblokowane ze względu na porysowane szyby - spory plus, ze nie zostawiają tego do oceny przez przyszłego lokatora - 'a nóz nie zauwazy', tylko robią sami od razu ;) Jesteśmy juz blizej anizeli dalej, więc zyczę cierpliwości i do zobaczenia niedługo sąsiedzi! :) 

  PS. Czy tylko mi nie działa 'z z kropką' na tym forum? :D


  Czy moglbys- przyszly (i mam nadzieje dobry :-) sasiedzie, jakos bardziej uwierzytenic fakt, ze jestes wlascicielem mieszkana, a nie np. dobrym duszkiem Tynkbudu-1.

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha