Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

    Odpowiedz

    Gość
    Avatar
    Wiem o czym mówię i nie jest to droga do klatki. Z lewej strony budynku jest ubita alejka z kraweznikami i zaręczam sąsiada, ze nie prowadzi ona do klatki, bo takowa tam się nie znajduje :) Albo jest to przygotowanie do alejki brukowanej albo po prostu przygotowanie pod trawnik - powyzej równiez stwierdziłem swoją niepewność.  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
    captcha