Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Dziękuję za nadanie tytułu, przynajmniej będę rozpoznawalny wśród licznych anonimowych gości forum ;) Zastanawiam się, jaki sens ma hejtowanie w tego typu miejscu? Czy jest Pan/Pani przyszłym, na dodatek juz niezadowolonym lokatorem, czy moze osobą, która miała wcześniej złe doświadczenia z Tynkbudem, a moze konkurencją, która chce wprowadzić zamieszanie? Pytanie moze pozostać retorycznym, chyba, ze zechce Pan/Pani odpowiedzieć to będzie mi bardzo miło ;)
  Z tego co pamiętam z rozmów z Panią Magdaleną ma istnieć drózka dookoła budynku - proszę o korektę, jezeli ktoś posiada potwierdzone informacje na ten temat. Krawęzniki i coś przypominającego alejkę to wyłącznie moja obserwacja, kto wie w co to się przeistoczy ;)
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha