Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Odnośnie drugiego wpisu to powiem, ze najefektywniej jest kontaktować się z nimi mailowo lub odwiedzić biuro sprzedazy. Telefony nie są odbierane lub są oddzwaniane dopiero po jakimś czasie. Głównie dlatego, ze podczas rozmowy w biurze sprzedazy z klientem telefony inne nie są odbierane. Trochę to rozumiem, trochę to dla dzwoniących niewygodne.

  Polecam drogę mailową, bo zawsze po niej pozostaje ślad. Kto wie, kiedy się moze przydać.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha