Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar

  Powyzsze stwierdzenie, ze alejek tam nie ma jest jedynie droga do garazu i klatki jest neutralne. Nie wiem skad Pan/Pani wyciaga dalekoidacy wniosek o hejtowaniu. Jest to fakt. Prosze wybrać się pod budynek i ocenić samemu. Zas Panskie pisanie, ze wytyczone sa juz alejki jest wyssane z palca. Nie mylmy drogi do klatki z alejkami.

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha