Witaj na forum inwestycji Pełczyńskiego 17a

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Pełczyńskiego 17a. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

Uwaga!

Administrator forum informuje, że w dniu 1 października 2015 nastąpiła awaria serwera. Na skutek awarii została utracona część postów. Forum było niedostępne przez kilka dni w związku koniecznością migracji danych na nowy serwer i zmiany adresu IP. Za niedogodności przepraszamy.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar

  Kontaktować mailowo to się można ale w niektórych sprawach. Czasem potrzebny jest szybki i sprawny kontakt a nie czekanie czy biuro może łaskawie odbierze maila dziś (i odpisze, co nie jest równoznaczne) czy odbierze go za 3 dni (bo zostało "zasypane korespondencją i nie miało czasu"). Ku informacji na mojego mail nie odpowiedziano do tej pory, a został wysłany długi czas temu (i został napisany po nieudanej próbie kontaktu telefonicznego i nieoddzwanianiu). Odwiedzenie biura? bardzo często dziwnym trafem biuro jest w danym dniu, bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia, "nieczynne" i "bardzo przepraszają", a jak już jakimś trafem akurat jest czynne to dostanie się często graniczy z cudem.

  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha